ElektromobilitaNovinky

Ve Frankfurtu roste nový NIO House, bude tak druhý v Německu

Před pár týdny jsme vás informovali, že NIO zahajuje renovační práce na německém NIO Housu v Berlíně. V zásadě to samé se děje nyní ve Frankfurtu, informoval o tom web eletric-vehicles.com.

Druhý NIO House v Německu se nachází v centru Frankfurtu na to na adrese Stiftstraße 43 v blízkosti Hauptwache a Zeil, jedné z nejznámějších ulic Frankfurtu.

Stejně jako v případě NIO House v norském Oslu, tak i zde NIO hledá prostorné budovy v centru města s velkými okny směrem ven do ulice, které poskytují dostatek slunečního světla a snadnou viditelnost zvenčí.

NIO House

NIO house je nový koncepční obchod a místo, kde se mohou setkávat aktuální majitelé vozů NIO a ti, kteří koupení tohoto elektromobilu teprve zamýšlejí. Na místě se dozví všechny podstatné informace a od NIO je to velice zajímavý krok minimálně v tom, že se zde buduje určitá komunita lidí kteří používají stejný produkt a sdílí se zde uživatelská zkušenost. Uživatelé či budoucí zájemci se tak mohu seznámit s hodnotami značky a celkově kulturou brandu.

NIO má revoluční koncept prodávání vozů. Co je to NIO House?

Expanze do Evropy

Před pár týdny potvrdil viceprezident NIO pro Evropu, Hui Zhang, že Německo je druhým evropským trhem kam bude NIO expandovat a během dalších měsíců bude následovat Švédsko, Nizozemsko a Dánsko.

Společnost se mezitím již připravuje na druhou část své evropské expanze do sedmi nových zemí: Belgie, Francie, Itálie, Maďarsko, Rakousko, Španělsko a Švýcarsko. Tyto státy budou pravděpodobně následovat až v roce 2023.

Zdroj: eletric-vehicles.com

Mám rád technologie a nové věci, v minulosti jsem psal články zaměřené na společnost Apple pro velké české magazíny, v posledních pár letech jsem se ale přeorientoval na elektromobily. Pracuji v marketingu se zaměřením na SEO. Na NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie. Dle mého názoru má NIO obrovský potenciál a do konce dekády bude brand společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Používáte blokování reklamy

Pokud chcete web používat, vypněte si prosím AdBlock nebo jiný blokátor reklamy. Děkujeme.