ElektromobilitaNovinky

Nio představuje novou iniciativu, která má za cíl přilákat majitele benzinových automobilů

Tato iniciativa zahrnuje dotaci až do výše 1 miliardy RMB, která má sloužit jako pobídka pro zákazníky k přechodu na vozidla od společnosti Nio.

Majitelé benzinových vozů, kteří se rozhodnou vyměnit své stávající vozidlo za nový vůz od Nio, budou odměněni. Budou moci získat až 15 000 RMB v opčních fondech a slevové kupony na Nio Phone v hodnotě 6 498 RMB.

Společnost Nio (NYSE: NIO) dnes ohlásila spuštění této dotace na výměnu, což je odlišný přístup oproti předchozím marketingovým strategiím, které nekladly takový důraz na podporu nákupu. Reagujíc na čínskou iniciativu pro výměnu spotřebního zboží, Nio nabízí až 1 miliardu jüanů (140 milionů USD) ve formě dotací na výměnu benzinových vozidel za modely Nio v roce 2024.

Od 1. dubna budou majitelé benzinových vozů, kteří se rozhodnou pro výměnu za vozidlo od Nio, moci těžit z dalších 10 000 RMB ve formě dotací z opčního fondu, jak uvedla společnost ve svém prohlášení. Po zahrnutí dalších výhod budou zákazníci moci celkem získat až 15 000 RMB v opčním fondu a slevové kupony na Nio Phone v hodnotě 6 498 RMB.

Dále obdrží 36 poukazů v hodnotě přibližně 3 600 RMB na bezplatné služby výměny baterie a roční přístup k softwaru pro asistované řízení Navigate on Pilot Plus (NOP+) v hodnotě 4 560 RMB. Společnost Nio předtím nabízela různé výhody, včetně bezplatného telefonu Nio Phone, poukazů na bezplatnou výměnu baterie a bezplatné zkušenosti s NOP+, ale tyto benefity zřídka aktivně propagovala, což vedlo k tomu, že mnoho potenciálních zákazníků nebylo o těchto akcích informováno.

Zajímavé je, že i přes probíhající cenovou válku v čínském odvětví elektromobilů společnost Tesla (NASDAQ: TSLA) dnes zvýšila ceny všech tří variant svého SUV Model Y o 5 000 RMB.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky