ElektromobilitaNovinky

Nio plánuje 9. května odhalit tým manažerů pro svou sub-značku Onvo.

Na čele značky Onvo stojí Ai Tiecheng, který je seniorním viceprezidentem společnosti Nio a dříve působil jako generální ředitel WeWork Greater China. Společnost Nio má prý za tři dny oznámit sestavu vedení pro Onvo, a oficiální debut této nové značky pro masový trh je takřka na spadnutí.

Manažerský tým Onvo se má představit právě 9. května, kdy se očekává oznámení osoby zodpovědné za značku, význam značky a loga, spolu s informacemi o aplikaci Onvo, uvedl včera na Weibu bloger @大别山新能源, který sleduje dění kolem společnosti Nio.

Jeho přezdívka doslova znamená “Dabie Mountain New Energy” a z profilu je patrné, že se zaměřuje na sledování informací o Onvo. Onvo je dílčí značkou společnosti Nio s interním kódovým označením Alps. Zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Nio William Li již dříve uvedl, že společnost tuto značku často interně označuje jako Dabie Mountain ve střední Číně, nikoliv Alps v Evropě.

Nio potvrdila název Onvo během tiskového setkání po události představující strategii pro baterie s dlouhou životností, která se konala 14. března, a uvedla, že uvedení značky na trh se plánuje na začátek až polovinu května.

Minulý měsíc spoluzakladatel a prezident společnosti Qin Lihong uvedl, že značka Onvo bude představena v polovině května. Podle jeho profilu na Weibu je vedoucím značky Onvo Ai Tiecheng, seniorní viceprezident společnosti Nio.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky