ElektromobilitaNovinky
Trendy

Nové špionážní záběry odhalují další podrobnosti o Nio Firefly

Zatímco Firefly od Nio bude primárně o malých vozidlech, podle generálního ředitele společnosti Nio, Williama Liho, se bude řídit evropskými standardy pětihvězdičkové bezpečnosti a bude umožňovat výměnu baterií.

Dnes se na Weibu objevilo několik nových špionážních fotografií údajně z nového modelu značky Nio s kódovým označením Firefly, které ukazují další detaily.

Blogger @德卤爱开车 sdílel šest snímků, které naznačují, že model bude pravděpodobně součástí programu FY (Firefly) od společnosti Nio. Podle zprávy model podporuje výměnu baterií, bude cenově dostupný za méně než 200 000 jüanů (650 000 Kč) a splňuje evropské bezpečnostní normy pětihvězdičkové kvality.

V srpnu 2021 potvrdilo vedení společnosti Nio, že se chystá vstoupit na levnější masový trh pomocí nové značky.

Podle dřívějších informací se vedení zmínilo o plánu mít značku Alps pro trh s běžnými masovými vozy a značku Firefly pro trh s cenově dostupnějšími variantami. Na přelomu února a března tohoto roku sdílela místní média na Weibu čtyři obrázky naznačující, že se jedná o modely z projektu Firefly společnosti Nio.

Zakladatel a generální ředitel společnosti Nio, William Li, nedávno v živém vysílání na platformě Douyin uvedl, že pro Nio představuje Firefly ekvivalent k Mini u BMW.

I přesto, že se značka Firefly zaměřuje na menší vozy, William Li zdůraznil, že budou dodržovány evropské standardy pětihvězdičkové bezpečnosti a modely budou podporovat výměnu baterií.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky