ElektromobilitaNovinky
Trendy

NIO Berlin 2022 se koná již zítra. Sledujte živý přenos a buďte součástí vstupu NIO do Německa

Jíž zítra vstoupí společnost NIO oficiálně na německý trh s elektromobilem ET7. Celá akce bude živě streamovaná na oficiálních stránkách nio.com a také na YouTube kanále.

„NIO na akci představí modely ET7, ET5 a ES7 pro evropské zákazníky“, uvedl to Qin Lihong, spoluzakladatel a prezident společnosti. Tyto modely by měly být časem dostupné právě v Něměcku a pravděpodobně také v dalších státech, kam se výrobce rozšíří.

Live stream začíná v pátek 7. října v 18:00 a bude k dispozici na YouTube kanálu NIO a také na oficiálních stránkách nio.com

NIO Berlin

Společnost NIO se na expanzi do Německa připravovala dlouhé měsíce. Německo tak bude druhou zemí v Evropě (po Norsku), kde bude možné elektromobily NIO oficiálně zakoupit. Koncem měsíce by měla společnost expandovat také do Dánska a poté do Nizozemska a Švédska.

V Německu už je vybudováno několik stanic pro rychlou výměnu baterie Battery Swap a také se staví či rekonstruují NIO Housy v Berlíně, Mnichově a Frankfurtu.

Je mi 32 let, jsem ženatý a mám syna 🙂 Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu jako SEO specialista, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie a z brandu se stává pomalu lovebrand. NIO má obrovský potenciál a do konce dekády bude jméno společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky