ElektromobilitaNovinky

NIO vstoupí na německý trh 7. října

Zahraniční web eletric-vehicles.com přišel s exkluzivní informací, podle které vstoupí NIO na německý trh už 7. října. Společnost tak plní dřívější cíle, které původně uváděli a to ve Q4 2022.

Informace pochází z ještě nezveřejněné pozvánky, která zve už 9. září do Mnichova, takže se koná asi čtyři týdny před oficiálním vstupem do Německa. Na akci jsou pozváni členi User Advisory Board a zástupci NIO s nimi chtějí probírat zatím neznámá témata. Účastníci si budou moci jako jedni z prvních zkusit technologie a elektromobily NIO.

Součástí User Advisory Board může být teoreticky každý, jedná se totiž o nadšence z Německa, Dánska, Nizozemska a Švédska, které automobilka NIO a elektromobilita obecně zajímá.

Ve Frankfurtu roste nový NIO House, bude tak druhý v Německu

Když společnost v roce 2021 vstoupila do Norska, obdržela více než 650 žádostí od norských nadšenců do automobilky. Tím vznikl první User Advisory Board mimo Čínu s celkovými 200 členy.

Pokud bydlíte v Německu, do programu se můžete registrovat ZDE.

Zdroj: eletric-vehicles.com

Mám rád technologie a nové věci, v minulosti jsem psal články zaměřené na společnost Apple pro velké české magazíny, v posledních pár letech jsem se ale přeorientoval na elektromobily. Pracuji v marketingu se zaměřením na SEO. Na NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie. Dle mého názoru má NIO obrovský potenciál a do konce dekády bude brand společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Používáte blokování reklamy

Pokud chcete web používat, vypněte si prosím AdBlock nebo jiný blokátor reklamy. Děkujeme.