Dovezeme vám vaše nové NIO

Líbí se vám elektromobily NIO a chtěli byste si nějaký koupit? NIO zatím v České republice nemá oficiální zastoupení a vypadá to, že ještě pár let u nás NIO nebude. Nejblíže to máme tak do Německa, kam jde elektromobily NIO objednat a převézt do ČR.

Nabízíme Vám tak službu dovozu NIO elektromobilů do České republiky – elektromobil si objednáte, my ho v Německu (pravděpodobně v Berlíně) vyzvedneme a přivezeme na předem domluvené místo. Ušetříte si tak hlavně čas, který se bude pohybovat kolem 8-10 hodin cesty.

V případě zájmu také pomůžeme s odpočtem DPH (odvádí se v ČR) a registrací vozu.

NIO aktuálně v Německu nabízí

  • ET7 – sedan (vlajkový model)
  • EL7SUV
  • ET5sedan (přímý konkurent Tesla Model 3)

Dodací lhůty

Oficiální dodací doby elektromobilů NIO jsou orientačně pár týdnů v případě, že si objednáte skladový vůz (6-8 týdnů). Pokud si nakonfigurujete elektromobil podle sebe, který není vyrobený, čekací doba je cca 4-6 měsíců.

NIO

Jak to funguje?

  1. Vůz si nakonfigurujete a objednáte do Německa (do objednávkového formuláře je nutné zadat německé tel. číslo, tj. pokud ho nemáte, vložte například 123456789 a do komentáře napište pravé tel. číslo s tím, že německé zkrátka nemáte). Případně je nutné objednat si německou SIM-kartu, například on-line. 
  2. NIO po vás bude chtít zaplatit buď zálohu, nebo celou cenu auta
  3. Jakmile bude elektromobil k dispozici pro předání, můžeme pro něj vyrazit. Zde bude potřeba plná moc, případně další dokumenty (bližší domluva přes email či po telefonu)
  4. Před cestou do ČR je nutné vůz pojistit
  5. Elektromobil přivezeme na domluvené místo v ČR a předáme
  6. Pokud máte zájem, poradíme s odpočtem DPH (odvádí se v ČR) a přihlášením vozidla

➡️ V případě zájmu nás kontaktujte na emailu info@niofan.cz ⬅️.

Cena služby a bližší detaily převozu se nastavují individuálně.