Kontakt

Kdo píše příspěvky?

Marek Smékal | zakladatel projektu | InstagramLinkedIn |

Je mi 32 let, jsem ženatý a mám syna. Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu jako SEO specialista, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie a z brandu se stává pomalu lovebrand. NIO má obrovský potenciál a do konce dekády bude jméno společnosti v povědomí běžných lidí.

Jaromír Mindl | Twitter, LinkedIn |

Jmenuji se Jaromír a jsem otcem skvělých 5 dětí. Pracuji na různých pozicích v IT již více jak 30 let a to nejen v Česku, ale i po Evropě nebo i USA. Posledních 12 let jako nezávislý konzultant zejména jako projektový manažer. NIO jako jeden z EV start-upů je jedním z mých nejoblíbenějších. Jako dřívější velký petrolhead mám odmalička rád auta, ale již je to nějaký čas co se věnuji elektromobilitě a vším, co je s tím spojené.

Dan Hamerník | Twitter, LinkedIn |

Jmenuju se Dan a už 10 let pracuju v IT jako konzultant, UX designer a projektový manažer na volné noze. Na NIO jsem poprvé narazil v roce 2019 náhodou u brokera etoro a první nákup akcií pak přišel v roce 2020. Věřím že v budoucnosti na benzínkách nebudeme tankovat, ale swappovat baterie.

Petr Spěvák | Twitter |

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Pavel Zeman

Jmenuji se Pavel, dříve jsem pracoval pro technologickou firmu a posledních 5 let podnikám ve stavebním sektoru. V mládí jsem byl vášnivým fanouškem rally a později jsem se věnoval jízdě na motocyklu. Zajímám se o investice do akcií, které mě přivedly ke značce NIO. Mám rád také architekturu, která dává každé stavbě osobitou identitu a přidanou estetickou hodnotu. V automobilech NIO tyto rysy také spatřuji a oceňuji, jaké úsilí věnuje mladá značka právě estetice a designu.