ElektromobilitaNovinky

Nové špionážní foto: je to nový model ES5?

Podle dvou nejnovějších fotografií by se skutečně mohlo jednat o nový model elektromobilu společnost NIO s označením ES5. Představení by mohlo proběhnout již za pár dní na NIO Day 2022.

Maskovaní v tuto chvíli ještě neumožňuje odhalit detaily, ale zadní světlomety jsou velmi podobné jako u modelu ES7. Je možné, že tento nový model bude předvedený v nejbližších dnech a mohl by nahradit model EC7.

V tuto chvíli je ale komplikované předpokládat, jaké modely budou představené, protože již dříve se objevily fotografie EC7. Proto si budeme muset počkat až na NIO Day 2022, který se uskuteční 24. prosince v Hefei, v provincii Anhui, kde sídlí dvě továrny společnosti NIO.

Jak již dříve uvedl spoluzakladatel a prezident společnosti NIO pan Qin Lihong, NIO chce představit dva modely, z nichž jeden má být model ES8 založený na platformě NT 2.0. Nechme se tedy překvapit, co nového nám NIO Day 2022 přinese.

Zdroj: cnevpost.com

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Související příspěvky