ElektromobilitaNovinky
Trendy

Společnost Nio začíná najímat manažery prodejen pro svůj sub-brand

Na webových stránkách výrobce je uvedeno 53 volných pracovních pozic pro “New Strategic Business”, z nichž většina je určena pro manažery prodejen a specialisty na lidské zdroje.

Tato iniciativa Nio je součástí příprav na uvedení nové dílčí značky, která má být představena během několika měsíců. Nabízené pozice zahrnují manažery prodejen v oblastech s důrazem na čínská města jako je Peking, Šanghaj, Kanton a Šen-čen.

Hlavní povinnosti manažerů prodejen zahrnují plánování a stanovení prodejních cílů, vedení týmů a spolupráci s marketingovým oddělením na vývoji marketingových strategií. Dále budou mít za úkol budování vztahů s uživateli.

Společnost Nio vyžaduje od uchazečů o tuto pozici 3-5 let zkušeností v prodeji a řízení týmu, přednostně v oblasti prémiových automobilových značek, maloobchodu a internetu. Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti jsou také klíčové. Kromě manažerů prodejen společnost nabízí také 14 regionálních pozic HRBP (Human Resource Business Partner) pro tuto novou oblast, které budou zodpovědné za personální podporu a řízení zaměstnanců.

Podznačka Alps má za cíl konkurovat na trhu s cenami od 200 000 RMB (cca 650 000 Kč) do 300 000 RMB (cca 950 000 Kč), zatímco model Firefly bude zaměřen na trhy s cenou pod 200 000 RMB (cca 650 000 Kč).

Vedení společnosti Nio plánuje postupné uvedení nových modelů na trh, přičemž první model by měl být konkurenceschopný s Teslou Model Y a další modely jsou již ve vývoji.

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky