ElektromobilitaNovinky

NIO House v Německu bude umístěn v Berlíně. NIO také chystá expanzi do dalších zemí Evropy

NIO působí zatím jen v domovské Číně a první zemí, kterou si NIO vybralo pro svou expanzi je Norsko. Nyní následuje Německo a odhaleno bylo i přesné umístění NIO Housu.

Ten bude umístěn v Berlíně, konkrétně u Zoo Palast Berlin a u nejbližší stanice metra Zoologická zahrada. Tato informace zatím není oficiálně potvrzena management firmy, jedná se totiž o únik z prezentačního videa modelu ES7, které bylo zveřejněno teprve v pátek 15.7 a také z údajů odhalených na oznámení o rekonstrukci budovy. YouTuber Marcel, nadšenec do značky NIO totiž pátral po úniku tak dlouho, že lokalitu prakticky potvrdil. Video od YouTubera naleznete ZDE.

Prezentační video ES7 od NIO je níže:

Zajímavé také je, že umístění bylo také prakticky oficiálně potvrzeno prostřednictvím údajů odhalených na oznámení o práci, kde je NIO uvedeno jako společnost odpovědná za rekonstrukci budovy. Ta má dvě patra a je krásně prosklená, takže o přirozené světlo nebude nouze.

 

NIO House Germany

Expanze značky bude veliká

Minulý týden potvrdil viceprezident NIO pro Evropu, Hui Zhang, že Německo je druhým evropským trhem kam bude NIO expandovat a během dalších měsíců bude následovat Švédsko, Nizozemsko a Dánsko.

Společnost se mezitím již připravuje na druhou část své evropské expanze do sedmi nových zemí: Belgie, Francie, Itálie, Maďarsko, Rakousko, Španělsko a Švýcarsko. Tyto státy budou pravděpodobně následovat až v roce 2023.

Zdroj: eletric-vehicles.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky