ElektromobilitaNovinky

NIO otáčí a vedle elektromobilů na leasing bude auta v Evropě i prodávat

Společnost NIO přehodnotila své business plány pro nové evropské trhy a naslouchá zpětné vazbě zákazníků, kteří si na nový obchodní model stěžovali. Vedle možnosti mít vůz na leasing bude také možnost přímého odkupu.

Tuto informaci potvrdil CEO společnosti NIO, William Li v aplikaci NIO App. Zatím nejsou známy žádné bližší termíny ani plné ceny jednotlivých modelů pro dané státy,  ale jedno je jisté – elektromobily NIO si budete moci i v Evropě klasicky koupit.

Po akci NIO Berlin 2022, na které byla celá strategie pro Evropu prezentována se na internetu a sociálních sítích zvedla vlna různých názorů –  lidé strategii chválili, ale také ji kritizovali.

 

Na této situaci je krásně vidět, jak firma naslouchá majitelům elektromobilů NIO a také fanouškům. Málokterá společnost by dokázala během pouhých 3 dní strategii otočit a uznat tak, že možná udělala krok vedle a situaci podcenila.

Do komentářů nám dejte vědět, zda vám tento krok dává smysl.

Zdroj: twitter.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky