ElektromobilitaNovinky

Špionážní foto: je to nový model EC7?

Na nově pořízené fotografii je vidět maskovaný vůz společnosti NIO a dle toho, co je možné z fotografie vyčíst, se jedná o SUV kupé. Design zadních světel je podobný, jako u vlajkového modelu ET7 a mohlo by mít dříve patentované elektrické zadní křídlo.

Ve zprávě nebyly uvedeny další podrobnosti, ale s velkou pravděpodobností by se mohlo jednat o nástupce dřívějšího modelu EC6, který je založený na platformě NT 1.0.

Současná řada NIO zahrnuje tři modely založené na platformě NT 1.0 – ES8, ES6 a EC6 – a tři modely založené na platformě NT 2.0 – ET7, ES7 a ET5.

Patent elektrického zadního křídla:

NIO patent

Očekává se, že v roce 2023 dojde k převedení modelů z platformy NT 1.0 na pokročilejší platformu NT 2.0, aby bylo možné standardizovat chytré funkce pro všechny modely. Doufáme, že se brzy dozvíme více o maskovaném modelu a přineseme podrobnější informace.

Zdroj: cnevpost.com

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Související příspěvky