ElektromobilitaZajímavosti
Trendy

Dovážíme jako první NIO ET5 Touring do Prahy! Přijďte se na něj podívat

Pokud máte zájem se podívat na jeden z nejnovějších elektromobilů od čínského výrobce NIO na vlastní oči, tak pro vás máme skvělou zprávu. Dovážíme ho totiž do Prahy!

Model ET5 Touring dovážíme do Prahy a bude k vidění pro každého v jednom pražském autosalonu. Pokud tak máte zájem a chcete se podívat, jak elektromobil vypadá, jak je zpracován a nebo i nad koupí NIO elektromobilu uvažujete, můžete se přijít podívat. ET5 Touring bude k vidění v barvě AirSpace Blue.

Kdy a kde?

Menší uvítací akce ET5 Touring bude uskutečněna 23.10.2023 od 9:30 a to na adrese Pod soutratím 1559/3, Praha 10 (autosalon Cario). Elektromobil zde bude k vidění i po skončení akce, jako klasické, vystavené vozidlo.

⭐ Pokud máte zájem o NIO a chtěli byste si elektromobil koupit, připomínáme, že provozujeme službu Dovoz elektromobilů NIO. Koupit si ho tak může kdokoli a vozidlo bude samozřejmě na českých značkách. ⭐

Zůstaňte naladěni a sledujte náš profil na X (@niofanCZ) a také Jaromíra Mindla (@Nor7211), jehož informace o NIO a elektromobilech určitě oceníte :).

Související příspěvky