ElektromobilitaNovinky
Trendy

Německo má první NIO House. Nachází se v Berlíně

NIO oficiálně otevřelo dlouho chystaný NIO House v Německu, konkrétně v Berlíně. Jedná se tak o už druhý NIO House v Evropě, první byl otevřen loni v Norsku 

Berlínský NIO House byl slavnostně otevřen 16. prosince a nachází se na ulici Kurfürstendamm 11, poblíž zoologické zahrady. Při otevření měl proslov generální ředitel NIO Germany, Ralph Kranz. Hovořil o vstupu NIO na evropský trh a plánech do budoucna. Pokud byste chtěi NIO House navštívit, tak otevírací doba je denně od 10:00 do 20:00, kromě neděle, kdy je zavřeno.

NIO Housů bude do budoucna daleko více, již nyní víme, že NIO připravuje svůj showroom v Rotterdamu a také ve Frankfurtu.

NIO House

Co je NIO House?

NIO house je nový koncepční obchod a místo, kde se mohou setkávat aktuální majitelé vozů NIO a ti, kteří koupení tohoto elektromobilu teprve zamýšlejí. Na místě se dozví všechny podstatné informace a od NIO je to velice zajímavý krok minimálně v tom, že se zde buduje určitá komunita lidí kteří používají stejný produkt a sdílí se zde uživatelská zkušenost. Uživatelé či budoucí zájemci se tak mohu seznámit s hodnotami značky a celkově kulturou brandu.

Koncept obchodů je pojat revolučně a když si jeden člen rodiny vybírá vůz, tak zbytek rodiny se může zabavit jinak – například si dá kávu, přečte si v klidu knihu v místnosti pro to určené a nebo dá děti do dětského koutku. NIO Housů je aktuálně 93 po celém světě a jeden je v Norsku, v Oslu, což je první NIO House v Evropě.

Zdroj: carnewschina.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky