ElektromobilitaNovinky

NIO rekonstruuje další NIO House. Nachází se v Rotterdamu

Už doslova za pár týdnů uvidíme NIO v Německu, kam společnost chystá expanzi. Hned potom by se měla společnost oficiálně objevit v Nizozemsku, Švédsku a Dánsku. A právě v nizozemském Rotterdamu společnost nyní rekonstruuje budovu, kde bude NIO House.

Bude se tak jednat o první NIO House na území Nizozemska a umístěn bude na křižovatce ulic Meent a Delfsevaart, což je jedna z nejlidnatějších částí Rotterdamu. V této lokalitě se také nachází showroomy Volva a švédského Polestaru.

Budova se zdá být, alespoň z prvních fotek a Google Street View hezky prosklená a upravená. Okolí prodejny je velice pěkné a jen pár kroků od něho protéká jeden z mnoha kanálů Rotterdamu.

Před asi dvěma týdny bylo také odhaleno přesné umístění NIO House v německém hlavním městě Berlíně. První NIO House v Německu se nachází v turistické oblasti v centru Berlína přímo před Zoo Palast a stanicí metra Zoologická zahrada. Umístění bylo potvrzeno prostřednictvím údajů odhalených na oznámení o práci, kde je NIO uvedena jako společnost odpovědná za rekonstrukci.

NIO má revoluční koncept prodávání vozů. Co je to NIO House?

Expanze bude velká

NIO Housů je aktuálně 48 po celém světě a jeden dokonce v Norsku, v Oslu, což je první NIO House v Evropě. NIO má v plánu rozšířit se v roce 2022 i do dalších států Evropy a i zde můžeme počítat s novými NIO Housy. Pokud vše půjde podle plánu, tak NIO House budeme mít celkem blízko a určitě se na něho pojedeme podívat.

V roce 2023 uvidíme NIO Housy také v dalších státech, kam se NIO postupně rozšíří a to v Belgii, Francii, Itálii, Maďarsku, Rakousku, Španělsku, Švýcarsku a Portugalsku.

Zdroj: eletric-vehicles.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky