Novinky

NIO aplikace je ke stažení v Německu, Dánsku, Švédsku a Nizozemsku

Mobilní aplikace společnosti NIO je dostupná v Německu, Dánsku, Švédsku a Nizozemsku. Do těchto zemí NIO během následujících měsíců expanduje a dostupnost aplikace jen dokazuje to, že expanze je opravdu blízko. 

Aplikace je dostupná v Norsku od té doby, co zde NIO působí se svým modelem ES8. Včera ale vyšla aktualizace této aplikace, která přináší lokalizaci do dalších jazyků a umožňuje lidem z Dánska, Nizozemska, Německa a Švédska se registrovat.

Uživatelé mohou zvát své přátele do aplikace a tím získávat body. Mimo jiné aplikace také nabízí shlédnutí představení aktuální vlajkové lodi NIO ET7. K dispozici je také nepřetržitý zákaznický servis.

NIO changelog

NIO se o informace podělilo na sociální síti Weibo, kde firma zveřejnila několik snímků obrazovky aplikace v různých zemích. Už v září tohoto roku uvidíme společnost v Něměcku a do konce roku poté ve Švédsku, Dánsku a Nizozemsku.

Zdroj: cnevpost.com

Mám rád technologie a nové věci, v minulosti jsem psal články zaměřené na společnost Apple pro velké české magazíny, v posledních pár letech jsem se ale přeorientoval na elektromobily. Pracuji v marketingu se zaměřením na SEO. Na NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie. Dle mého názoru má NIO obrovský potenciál a do konce dekády bude brand společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Používáte blokování reklamy

Pokud chcete web používat, vypněte si prosím AdBlock nebo jiný blokátor reklamy. Děkujeme.