ElektromobilitaNovinky
Trendy

NIO posouvá dodávky modelu ET5 kvůli omezením způsobeným Covidem

Mnoho uživatelů sociální sítě Weibo sdílí informace o posunutí dodávky objednaných elektromobilů ET5 kvůli opatřením v souvislosti s výskytem onemocnění Covid.

Několik blogerů na sociální síti Weibo oznámilo, že jim společnost NIO odložila dodávku jejich vozu z důvodu omezení výrobní kapacity. Nicméně společnost NIO okamžitě nabídla kompenzaci ve formě NIO kreditů všem „poškozeným“ zákazníkům, což je velmi sympatické.

V Číně je stále velmi striktně dodržovaná nulová tolerance onemocnění Covid a v karanténě je několik čtvrtí v oblasti Hefei, což má přímý vliv na výrobní kapacity společnosti NIO a především na sedan ET5.

V Evropě bude pravděpodobně nabízen i model ET5

Dobrým znamením je, že se výrazně snížily dodací lhůty pro doručení modelu ET7. Dodací lhůta pro nově objednané vozy je nyní 6-8 týdnů, což je naprosto úžasné číslo.

Nyní můžeme pouze doufat, že se situace v Číně zlepší a covidová opatření nebudou dále ovlivňovat výrobní kapacity společnosti NIO.

Zdroj: cnevpost.com

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Související příspěvky