ElektromobilitaNovinky
Trendy

NIO podle uniklých zpráv pracuje na faceliftu pro všechny modely

NIO modernizuje své elektromobily a podle posledních zpráv to vypadá, že společnost plánuje „omladit“ všechny své modely. Časem tedy přijde facelift.

První dodávky faceliftovaných modelů by měly být dodány k zákazníkům, v Q1 2024, tj. už příští rok. 

“Zahájení sériové výroby a dodávek vozů na platformě NT 2.2 bude posunuto na dřívější termín,” uvedla dnesmédia AutoPix.

Součástí faceliftu bude také povýšení platformy na verzi 2.2 ze stávající 2.0. NIO už všechny své modely má právě na platformě 2.0.

V uplynulých dvou letech společnost představila několik nových modelů na platformě NT 2.0 a 15. září dokončila přechod všech modelů z platformy NT 1.0 na platformu NT 2.0 a to uvedením nového modelu EC6.

V současné době jsou v prodeji modely NIO ES8, ES7, ES6, EC7, EC6, ET7, ET5, ET5 Touring. Všechny jsou založeny na platformě NT 2.0 a časem se tak dočkají faceliftu. 

Facelift se tedy bude týkat nejenom platformy na které bude elektromobil postaven, ale také samozřejmě vzhledu. Jsme tedy zvědaví, co si pro nás NIO nachystá a jak budou nové elektromobily vypadat.

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky