AnalýzyNovinky

Dva důvody pro lepší výkonnost společnosti NIO podle Deutsche Bank

Jaké jsou hlavní dva důvody pro růst akcií NIO podle německé Deutsche Bank? Například ten, že elektromobil ET5 se setkal s velmi přívětivými prvními ohlasy a prodeje starších modelů ES8, ES6 a EC6 nebyly výrazně ovlivněny spuštěním prodeje novým SUV ES7.

Prvním důvodem pro lepší výkonnost společnosti NIO je, že se ET5 může stát v krátké době nejprodávanějším prémiovým modelem i s ohledem na velmi pozitivní přijetí veřejností a možností využití nového závodu NeoPark právě pro výrobu tohoto modelu.

Druhým důvodem je skutečnost, že i přes nasazení nového SUV ES7 se stále prodávají starší modely, i když jsou dražší, než modely konkurenčních společností, což přináší stále dobré objemy a ukazuje se, že brand NIO se těší velkému zájmu včetně dalších poskytovaných služeb.

Deutsche Bank nastavila cenový cíl na akcii NIO na 45$

Model ET5 byl v posledních dnech představen široké veřejnosti v prostorách NIO showroomů a těšil se velkému zájmu. Dle dostupných záběrů se u modelů tvořily fronty, což je velmi dobré znamení. To potvrzují i neoficiální čísla předobjednávek.

Vzhledem k výše uvedenému se můžeme v blízké době dočkat posílení společnosti NIO a to i mimo jejich primární trh, což by mohlo mít vliv i na cenu akcií.

Zdroj: cnevpost.com

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Související příspěvky