AnalýzyElektromobilita

Deutsche Bank nastavila cenový cíl na akcii NIO na 45$

Analytik Deutsche Bank nastavil cenový cíl, tj. Target price na akcii NIO na 45$. To je více, než dvojnásobek aktuální ceny akcií – 24. srpna se obchodují po mírném propadu za 18.3$.

Deutsche Bank je tak stále ve svém hodnocení společnosti NIO býčí. Můžou za to zejména slibné vyhlídky do budoucnosti. NIO totiž již v první polovině října vstoupí na německý trh a do konce roku firmu uvidíme také ve Švédsku, Dánsku a Nizozemsku. V těchto státech bude NIO prodávat svůj vlajkový sedan ET7 a časem se nabídka rozšíří také o SUV ES8, které je nyní jako jediné dostupné v Norsku.

💸 Pokud si chcete koupit akcie NIO, nezapomeńte využít náš refferal kód do aplikace Trading 212. Po zakoupení libovolné akcie dostanete náhodnou akcii zdarma a to až do výše 100 euro. Akcie můžete kupovat doslova od pár korun. 💸

První várka sedanů ET7 míří do Evropy (aktualizováno)

Před pár dny čínský výrobce odeslal dvě nákladní lodě plné ET7 do Evropy a pomalu ale jistě začíná distribuce na potřebná místa, zejména do Německa.

NIO také staví několik evropských NIO Housů, které budou například v Mnichově, Berlíně, Frankfurtu či Rotterdamu. Čínský výrobce oznámil, že do konce roku 2025 chce působit v USA, kde již nyní má v San José své výzkumné a vývojové centrum. Před pár dny byl také CEO společnosti, William Li, spatřen přímo v San Franciscu, kde hledal nejlepší umístění pro budoucí NIO House.

Pokud tak vše půjde podle plánu, čeká NIO velká a slibná budoucnost.

 

Zdroj: investing.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky