DeliveriesNovinky
Trendy

NIO zveřejnilo informace o dodávkách za červenec 2022

Jak již bývá zvykem, NIO zveřejnilo čísla prodejů za minulý měsíc, tj. za červenec 2022. Prodeje jsou působivé a oproti červenci 2021 si firma v prodejích výrazně polepšila.

NIO tak dodalo 10 052 vozidel, což představuje meziroční nárůst o 26,7 %. Od začátku roku dodala společnost 60 879 elektromobilů, což je meziroční nárůst o 22,0 %. Dodávky se skládaly ze 7 579 prémiových elektrických SUV a 2 473 prémiových elektrických sedanů. Celkové dodávky elektromobilů NIO dosáhly k 31. červenci 2022 počtu 227 949 kusů vozidel.

NIO dodávky červenec 22

Výroba modelů ET7 a EC6 za červenec 2022 byla omezena a to z důvodu výpadku dodávek odlitků. Společnost úzce spolupracuje s partnery v dodavatelském řetězci a očekává, že v následujících měsících ve Q3 2022 výrobu elektroombilů ještě více urychlí.

Zdroj: globenewswire.com

Mám rád technologie a nové věci, v minulosti jsem psal články zaměřené na společnost Apple pro velké české magazíny, v posledních pár letech jsem se ale přeorientoval na elektromobily. Pracuji v marketingu se zaměřením na SEO. Na NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie. Dle mého názoru má NIO obrovský potenciál a do konce dekády bude brand společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Používáte blokování reklamy

Pokud chcete web používat, vypněte si prosím AdBlock nebo jiný blokátor reklamy. Děkujeme.