NovinkyZajímavosti
Trendy

V roce 2022 přibylo 63 NIO Housů a 25 doručovacích center

Dalo by se říci, že NIO stavělo v roce 2022 své NIO Housy jako o závod. Loňský rok byl totiž nejrychlejším, co se výstavby NIO Housů a NIO Spaces týká.

Ke konci roku 2021 byl celkový počet NIO Housů 38, nyní se počet zastavil na čísle 99. Informace byla zveřejněna v aplikaci NIO. K dnešnímu dni jsou NIO Housy i NIO Spaces v 134 městech po celém světě a to i v Evropě.

Kromě NIO Housů má NIO i menší showroomy s názvem NIO Space a jejich počet se v roce 2022 zvýšil o 79, celosvětově jich je 303.

NIO Housy se nachází také v Evropě, například v Německu (Berlín, Mnichov a Frankfurt) a nebo Nizozemsku (Rotterdam). Historicky první, evropský NIO House byl otevřen v norském Oslu.

Co je to NIO House?

NIO house je nový koncepční obchod a místo, kde se mohou setkávat aktuální majitelé vozů NIO a ti, kteří koupení tohoto elektromobilu teprve zamýšlejí. Na místě se dozví všechny podstatné informace a od NIO je to velice zajímavý krok minimálně v tom, že se zde buduje určitá komunita lidí kteří používají stejný produkt a sdílí se zde uživatelská zkušenost. Uživatelé či budoucí zájemci se tak mohu seznámit s hodnotami značky a celkově kulturou brandu.

Vnitřek NIO House je vždy velice minimalistický, krásně prosvícený a je zde cítit luxus a prémiovost značky. Přesně tak, jak vnímáme NIO elekromobily. Součástí NIO Housu je samozřejmě také Showroom kde vám obchodníci ukáží a představí vozidla, které si zároveň můžete vyzkoušet.

Zdroj: news.futunn.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky