Elektromobilita

Podívejte se na YouTube video z testování NIO ET5

Na YouTube se objevilo zajímavé video z testování NIO ET5 od youtubera Joyevs. Ten má sice jen 1,28 tis. odběratelů ale dlouhodobě se věnuje testování automobilů a na jaře 2022 zveřejnil právě toto video, které nás zajímá. Video z testování NIO ET5.

Youtuber vás s elektromobilem postupně seznámí, ukáže základní designové prvky a také pár „vychytávek”, jako je například automatické otevírání dveří, když přiložíte ruku ke klice. Ve videu si s ním projdete celý elektromobil ze všech stran, ale také se podíváte do interiéru, kde vám Joyevs celkem hezky popisuje různé detaily a funkce včetně masážních sedaček, volantu či entertatimentu vozidla. V poslední části videa je poté samotná projížďka.

Video má něco málo přes 11 minut a určitě stojí za shlédnutí.

Podívejte se také na naši srovnávací tabulku, kde srovnáváme Teslu Model 3 Long Range a právě výše zmíněné NIO ET5 ve verzi se 100 kWh baterií.

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky