ElektromobilitaNovinky
Trendy

NIO ET7 spatřeno v České republice. Společnost mapuje místní silnice

Dnes se na Twitterovém účtu @havranatko objevila zajímavá fotografie modelu ET7 při nabíjení. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, elektromobil se ale nacházel v České republice, což jsme doposud neviděli.

Testovací ET7 byl zachycen konkrétně v Praze a má SPZ Německa, bližší informace o lokalitě bohužel nemáme, u tweetu nejsou další informace a metadata ve fotografii neobsahují polohu. Jisté ale je, že NIO mapuje i silnice a dálnice v České republice a je velice pravděpodobné, že Česká republika bude mezi dalšími státy, kam se NIO v roce 2023 rozšíří.

Dosud používalo NIO jako testovací elektromobily modely ES8, tento model byl spatřen například v Něměcku, nebo také Portugalsku.

Jaké modely NIO uvidíme v Evropě a kam společnost letos expanduje?

NIO se tímto  připravuje na druhou fázi své evropské expanze do devíti nových zemí mezi které patří: Rakousko, Belgie, Francie, Maďarsko, Itálie, Španělsko, Švýcarsko, Portugalsko a Česká republika. Během posledního NIO day konaného v prosinci loňského roku NIO potvrdilo svůj plán rozšířit své působení do celkem 25 trhů do konce roku 2025.

NIO ET7

Zdroj: twitter.com

Mám rád technologie a nové věci, v minulosti jsem psal články zaměřené na společnost Apple pro velké české magazíny, v posledních pár letech jsem se ale přeorientoval na elektromobily. Pracuji v marketingu se zaměřením na SEO. Na NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie. Dle mého názoru má NIO obrovský potenciál a do konce dekády bude brand společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Používáte blokování reklamy

Pokud chcete web používat, vypněte si prosím AdBlock nebo jiný blokátor reklamy. Děkujeme.