Novinky

NIO bude mít chytré hodinky. Požádalo o registraci značky NIO Watch

Společnost NIO podala žádost o registraci ochranné známky NIO Watch dne 16.12.2022 a v tuto chvíli je ještě v nevyřízeném stavu.

V současné době sice neexistují žádné informace o vývoji, nicméně žádost o registraci znamená minimálně úvahy o rozšíření produktů společnosti NIO. Zatím se společnost NIO zabývá myšlenkou na výrobu mobilních telefonů, ale ani v tomto nemáme příliš mnoho informací a pohybujeme se pouze v teoretické rovině.

Při debatě s vlastníky NIO v Changzhou v provincii Jiangsu dne 31. července William Li řekl, že ti, kteří nyní používají telefony Android, je nebudou muset vyměnit do jednoho roku, což naznačuje, že telefony se značkou NIO by měly být k dispozici za rok.

Pro doplnění ještě uvádíme vznik společnosti NIO Mobile Technology Co Ltd se základním kapitálem 100 milionů dolarů v Číně a jejímu zápisu 4. srpna 2022.

Předmět podnikání zahrnuje prodej elektronických produktů, mobilních zařízení, nositelných zařízení, hardwaru a komunikačních zařízení s umělou inteligencí, stejně jako vývoj technologií a vývoj softwaru.

Zdroj: arenaev.com

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Související příspěvky