ElektromobilitaNovinky
Trendy

NIO otevře první Hub v Nizozemsku

První NIO Hub v Nizozemsku, který se nachází v Breukelenu, zahájí zkušební provoz 8. srpna.

NIO Hub představí všechny modely NIO, které byly uvedeny na trh v Evropě, a bude podporovat dodávku, údržbu elektromobilů a také jejich nákup.

Společnost NIO zahájí příští týden zkušební provoz nového showroomu v Nizozemsku, protože čínský výrobce elektromobilů pokračuje v rozšiřování svého působení v Evropě.

NIO otevřelo svůj první NIO House v Nizozemí 23. března letošního roku a to v Rotterdamu, druhém největším městě Nizozemí. Jeho otevření se zúčastnil i Qin Lihong, spoluzakladatel a prezident společnosti NIO.

K 30. červnu měla společnost 125 NIO House po celém světě, 119 v Číně a 6 v Evropě. Menších prostorů NIO Spaces mají celkem 271, z toho 263 v Číně a 8 v Evropě.

Jedná se tak o jednoznačné plnění strategie společnosti, která klade velký důraz na expanzi do oblastní mimo Čínské území.

Petr Spevak

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky