ElektromobilitaNovinky
Trendy

Bleskovka: v Nizozemsku se otevírá 1. NIO House. Už 23. března

V Nizozemsku se již zítra otevře první tamní NIO House. Ten se nachází v Rotterdamu.

NIO house je nový koncepční obchod a místo, kde se mohou setkávat aktuální majitelé vozů NIO a ti, kteří koupení tohoto elektromobilu teprve zamýšlejí. Na místě se dozví všechny podstatné informace a od NIO je to velice zajímavý krok minimálně v tom, že se zde buduje určitá komunita lidí kteří používají stejný produkt a sdílí se zde uživatelská zkušenost. Uživatelé či budoucí zájemci se tak mohu seznámit s hodnotami značky a celkově kulturou brandu.

Vnitřek NIO House je vždy velice minimalistický, krásně prosvícený a je zde cítit luxus a prémiovost značky. Přesně tak, jak vnímáme NIO elekromobily. Součástí NIO Housu je samozřejmě také Showroom kde vám obchodníci ukáží a představí vozidla, které si zároveň můžete vyzkoušet.

Zdroj: cnevpost.com

Je mi 31 let, jsem ženatý a mám syna 🙂 Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu jako SEO specialista, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie a z brandu se stává pomalu lovebrand. NIO má obrovský potenciál a do konce dekády bude jméno společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky