Novinky
Trendy

NIO vytvořilo virální video. Marketing společnosti oslovuje miliony lidí

Animované video představuje autonomní schopnosti modelu Nio ES8 a eleganci na silnici.

NIO letos neuvede na trh žádný zcela nový model, což znamená, že se pravděpodobně nedočká takového rozruchu jako loni. Zdá se však, že se společnost zviditelňuje novými způsoby. V mobilní aplikaci společnosti Nio se objevilo video s názvem “Být dobrým agentem začíná výběrem dobrého vozu”, které se v čínské automobilové komunitě rozšířilo ještě předtím, než ho sama společnost sdílela, a které ukazuje některé funkce modelu ES8.

Ve dvou a půl minutovém, animovaném videu provádí kohout v kostýmu Jamese Bonda několik simulací předtím, než se vydá na misi, přičemž pokaždé selže kvůli problémům s vozidlem. Vozidla, která používá pro simulované mise, jsou buď velmi základní, pomalu startují, nebo mají poruchy. Při jednom z pokusů použil vozidlo, které mělo pouze podvozek automobilu a na něm naskládanou ledničku, televizi a velkou pohovku, což vypadalo jako výsměch společnosti Li Auto.

Po těchto neúspěšných simulovaných misích dostal kohout nouzovou misi, při které mu bylo nabídnuto vozidlo Nio ES8. Ve videu jsou zblízka vidět telefon Nio Phone a virtuální hlasový asistent Nomi a jsou zde ukázány schopnosti samořízení modelu ES8.

Video se stalo virálním a šíří se na největších sociálních sítích, včetně Instagramu a TikToku.

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Zdroj
Youtube

Související příspěvky