ElektromobilitaOstatní

Spouštíme „affiliate program“ – doporučte nám někoho, kdo chce dovézt NIO a odměníme vás

Pokud nás sledujete tak zcela jistě víte, že nabízíme službu dovozu elektromobilů NIO do České republiky. Tuto službu jsme se rozhodli trochu více marketingově podpořit a proto spouštíme něco, co by se dalo nazvat affiliate programem.

Pokud nám doporučíte někoho, kdo má o elektromobil NIO z Německa zájem, vůz mu opravdu přivezeme a vše, jak se říká „klapne“, tak vás bude čekat odměna. Náš affiliate program se zatím týká POUZE modelu NIO ET7, model EL7 bude následovat během následujících týdnů.

NIO ET7

Odměna za doporučení někoho, kdo má reálný zájem o NIO ET7

Teď k tomu nejpodstatnějšímu. Jaká je výše odměny? Odměna za doporučení je stanovena na 0,25 % z kupní ceny elektromobilu bez DPH. Kupní cena může mít velký rozptyl, která je závislá na dané výbavě elektromobilu. Odhadem ale můžeme spočítat, že odměna se může pohybovat v nižších stovkách euro, cca 200 euro a více. 

Pokud znáte někoho, kdo má o vlajkový sedan NIO ET7 zájem a nebo chcete jen bližší informace o programu, neváhejte a kontaktujte nás na info@niofan.cz. V případě doporučení si váš email uložíme a budeme vás kontaktovat, jakmile bude celý proces dovozu dokončen.

Související příspěvky