ElektromobilitaNovinky

NIO v Německu registruje desítky ET7

NIO začalo v průběhu tohoto týdne registrovat desítky elektromobilů ET7 na německé státní poznávací značky. Příchod firmy na trh je již za rohem.

NIO má podle oficiálních informaci vstoupit na trh už začátkem října a to s vlajkovým sedanem ET7. Čínský výrobce ji začal tyto modely dovážet z Číny nákladní lodí a nyní je postupně registruje, aby splňovaly všechny legislativní podmínky a začátek prodejů tak proběhl bez komplikací.

Společnost již nyní rekonstruuje vybrané prostory v Mnichově, Frankfurtu a Berlíně, kde budou umístěny NIO Housy. V těchto prostorách budou elektromobily NIO dostupné k prodeji a vyzkoušení. Před pár dny také na Twitteru začala kolovat fotografie stavby první německé stanice pro rychlou výměnu baterie Battery Swap. NIO se tak připravuje na vstup na německý trh se vším všudy a nechce nic podcenit.

Zdroj: twitter.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky