ElektromobilitaNovinky

Už 15. června NIO představí očekávaný ET5 Touring (kombi) a EL6

Čekání je u konce. Již za pár dní, konkrétně 15. června se oficiálně světu ukáže upravený model ET5 ve své kombi verzi a také model EL6.

Představení proběhne konkrétně v 19:00 CET a bude možné jej sledovat jak na strákách NIO, tak také na oficiálním YouTube kanále.

NIO

Model ET5 Touring bude jako první model od NIO prodáván primárně v Evropě a až poté na domácím trhu v Číně. Délka, šířka a výška modelu NIO ET5 shooting brake jsou 4 790 mm, 1 960 mm a 1 499 mm, rozvor náprav je 2 888 mm, tedy stejný jako u sedanu ET5.

NIO ET5 shooting brake bude vybaven dvěma motory s maximálním výkonem 150 kW, resp. 210 kW, a dokáže vyvinout maximální rychlost 200 km/h.

NIO ET5 Shooting brake
ET5 kombi

V Evropě by mohl být tento model doslova trhák, evropané jsou zvyklí na delší verze automobilů a na kombík většinou nedají dopustit. Uvidíme tedy, jak se bude elektromobilu dařit.

Jakmile bude dostupný v Německu, bude možné si ho objednat i do České republiky díky naší službě dovozu elektromobilů NIO. Pokud byste tedy měli o elektromobil zájem, neváhejte nám napsat.

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Zdroj
twitter.com

Související příspěvky