ElektromobilitaNovinky

NIO uzavřelo smlouvu s německou firmou ZF

NIO a německý technologický gigant ZF Group podepsaly 11. října v Mnichově dohodu o strategickém plánu za účelem spolupráce v oblasti produktů steer-by-wire (SBW).

Pro firmu ZF Group se jedná o první uzavřenou smlouvu v APACu (asijsko – pacifickém regionu). Obě společnosti jsou odhodlány spolupracovat v mnoha oblastech, včetně autonomního řízení a elektrifikace.

Nový systém steer-by-wire společnosti ZF je špičková technologie na trhu. Jsme nadšeni, že můžeme úzce spolupracovat s NIO, skvělým zástupcem čínského automobilového průmyslu, který se aktivně podílí na inovacích technologií a obchodních modelů, a průkopník v globalizaci čínského automobilového průmyslu, řekl Holger Klein, člen představenstva firmy ZF Group.

Díky SBW bude autonomní řízení pokrořilejší a také umožní umělé inteligenci se ve světě lépe orientovat a lépe identikovat různé předměty.

Špionážní foto: je to nový model EC7?

 

Tato dohoda mezi oběma společnostmi povede k lepším výsledkům v oblasti autonomního řízení a do budoucna se můžeme těšit na výsledky spolupráce obou společností.

Německo schválilo řízení bez řidiče

Německo nedávno přijalo zákon o autonomních vozidlech, který umožňuje provoz aut bez řidiče. Německo tak ukázalo, že je jedním z globálních leadrů v AV a budoucnosti se rozhodně nebojí – naopak ji jde naproti. My jsme zvědaví, jak testování dopadne a doufáme, že někdy uvidíme samotné testování na živo přímo na německých silnicích.

Zdroj: cnevpost.com

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Související příspěvky