Novinky
Trendy

NIO ET5 Touring již můžete vidět a koupit i v Praze

Včera se ve firmě Cario v Praze konalo první představení NIO ET5 Touring, které společnost dovezla jako první do České republiky. Na akci se sešlo několik zájemců a influencerů, kteří měli velký zájem o tento mimořádný elektromobil, který je jako jedno z mála ve variantě kombi.

Firma předtavila nejen NIO ET5 Touring, které mimo jiné můžete ihned koupit, ale i svoje záměry dále rozšiřovat prodej NIO zde v České republice. V brzké době se dočkáme i předváděcího auta a bude možné na vlastní kůži elektromobil vyzkoušet.

🎥 Krátké video ukazující NIO ET5 si můžete prohlédnout na našem Instagramu. 🎥

NIO ET5 Touring bude zároveň i představeno na jednom z největších veletrhů elektromobility v ČR e-Salon a to již od 9.11. – 12.11. Nenechte si tedy tuto příležitost uniknout a jděte se na tento veletrh podívat.

 

Jmenuji se Jaromír a jsem otcem skvělých 5 dětí. Pracuji na různých pozicích v IT již více jak 30 let a to nejen v Česku, ale i po Evropě nebo i USA. Posledních 12 let jako nezávislý konzultant zejména jako projektový manažer. NIO jako jeden z EV start-upů je jedním z mých nejoblíbenějších. Jako dřívější velký petrolhead mám odmalička rád auta, ale již je to nějaký čas co se věnuji elektromobilitě a vším, co je s tím spojené.

Související příspěvky