Novinky

Herec, který točí reklamy pro NIO si koupil model EC6

Herec Zhang Weixun který se zúčastnil akce k uvedení nového modelu EC6 společnosti NIO, si tento model sám koupil. Chce prý podporovat značku a obecně směr, jakým se NIO vydalo.

Zhang byl na speciální akci, která byla uspořádána pro účel představení nového modelu EC6. Herec z něj byl tak nadšený, že si ho také koupi a ihned složil zálohu.

Na rozdíl od všech svých předchozích premiér zvolil čínský výrobce elektromobilů NIO k novému modelu EC6 zcela nový přístup – představil jej v podobě zaměstnance společnosti NIO, který jej představuje rodinnému zákazníkovi.

Tímto rodinným zákazníkem byl herec Zhang Weixun a jeho manželka Li Siyi. Podle článku, který zveřejnil 31. října v aplikaci NIO, si Zhang vybral stejný vůz, jaký byl představen při uvedení na trh, tedy fialový EC6.

Zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Nio William Li, stejně jako spoluzakladatel a prezident společnosti Qin Lihong, v sekci komentářů k příspěvku Zhanga uvítali a poděkovali mu.

“Jako herec strávíte velkou část času čekáním. Takže kromě pohodlných sedadel mě v EC6 dostal především zvuk Dolby Atmos,” napsal.

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky