ElektromobilitaNovinky
Trendy

Dnes se začíná prodávat ET5 v Německu. Mít ho můžete i vy

31. březen 2023 je pro společnost NIO celkem významný. Začíná se totiž prodávat sedan ET5 a to konkrétně v Německu.

NIO tak dodržuje původní plány, které byly oznámeny na podzim loňského roku – ET5 se bude v Německu prodávat od března.

První zákazníci, kteří obdrží NIO ET5, získají zdarma hlasový asistenční systém NOMI Mate a elektrické přívěsné zařízení v hodnotě 1 800 eur. Cena modelu ET5 začíná v Německu na 47 500 eurech (asi 1 116 000 Kč). Cena ale není finální, protože NIO také dává ekologický bonus a to 4 500 euro (asi 105 000 Kč).

Všechny ceny včetně služby BaaS najdete níže:

NIO ET5

ET5 můžete mít v České republice i vy

NIO

Pokud máte o sedan ET5 zájem a chtěli byste si ho koupit, neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme službu dovoz elektromobilů NIO. Vůz vám nejen dovezeme až k vám domů, ale také pomůžeme s odpočtem DPH, registrací vozu a nebo pojištěním.

Zdroj: autoevolution.com

Je mi 31 let, jsem ženatý a mám syna 🙂 Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu jako SEO specialista, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie a z brandu se stává pomalu lovebrand. NIO má obrovský potenciál a do konce dekády bude jméno společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky