ElektromobilitaNovinky
Trendy

Společnost NIO podepsala rámcovou smlouvu s Wencan Group

Dodavatel dílů pro vysokotlakové lití Wencan Group podepsal 26. března pětiletou rámcovou smlouvu o strategické spolupráci s NIO.

Jedná se tak o další z řady uzavřených strategických partnerství, tentokrát se jedná o spolupráci s gigantem v oblasti výroby automobilových dílů. Obě společnosti budou podle oznámení spolupracovat v oblasti dodávek, vývoji nízkouhlíkových technologií, digitalizace a globalizace tak, aby dosáhly podpory dodávek v okolí závodů NIO v Hefei.

Wencan a NIO budou také úzce spolupracovat na výzkumu a vývoji integrovaných konstrukčních dílů pro lití pod vysokým tlakem a dále v oblasti integrovaných bateriových boxů, základních komponentů elektrických vozidel a automobilových podvozků.

Wencan si klade za cíl dodávat produkty v blízkosti závodů NIO do roku 2025 a obě společnosti budou spolupracovat na uspořádání plánů vedoucích k rozšíření kapacity, včetně investic do nových výrobních linek nebo výstavby nových výrobních míst, aby byla zajištěna hladká výroba a dodávky projektů NIO.

Jedná se tak o další z řady kroků, který mi chce společnost NIO dosáhnout stabilitu a kontinuitu výroby elektromobilů.

Zdroj: cnevpost.com

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Související příspěvky