Novinky

Vývoj NIO Phonu pokračuje dobře, potvrdil William Li

Společnost NIO již dříve potvrdila, že vyvíjí telefon a včera jsme zjistili nové informace.

K NIO Phonu se vyjádřil samotný CEO společnosti NIO, William Li, který potvrdil, že vše postupuje podle plánu. Také naznačil, že chytrý telefon by mohl být uveden na trh již do jednoho roku, konkrétně se vyjádřit takto:

„Ti, kteří v současné době používají telefony s operačním systémem Android, možná nebudou muset za rok měnit svůj telefon“. Někteří uživatelé nedávno viděli prototypy NIO Phonu a ten se prý opravdu zcela vyrovná konkurenčnímu iPhonu.

Společnost před pár měsíci založila sesterskou společnost NIO Mobile Technology. Podle nejnovějších informací má tato společnost nyní více než 300 zaměstnanců a velká část má zkušenosti ze společností, jako je OPPO, Meitu a Huawei.

Wiliam Li

Kdy poprvé NIO Phone uvidíme zatím není vůbec jisté, ale je pravděpodobné, že společnost opravdu s něčím přijde a je to tak jen otázka času. Můžeme ale odhadovat, že do jednoho roku NIO Phone opravdu uvidíme.

Telefon by měl být cílen primárně na majitele vozu NIO, kterým by dával nějakou přidanou hodnotu. Smartphone si ale budou moci koupit všichni, kdo budou mít zájem a vlastnit tak elektromobil NIO nebude podmínkou. Operační systém bude pravděpodobně Android.

Zdroj: cnevpost.com

Související příspěvky