ElektromobilitaNovinky

NIO Day 2022 se bude konat v Che-fej

NIO Day je nejdůležitější výroční akcí společnosti NIO, při níž výrobce představuje nové modely elektromobilů a další technologie. Celá akce by měla proběhnout na konci tohoto roku v Che-fej.

Che-fej je hlavní město provincie Anhui a nachází se zde výrobní závod společnosti – NeoPark, který vyrábí model ET5. Toto místo konání NIO Day 2022 zvítězilo v anketě mezi dalšími dvěma městy Guangzhou a Xi’an. Che-fej získalo převahu 42 % hlasů.

Od roku 2020 nechává NIO hlasovat uživatele o místě konání výroční akce – zlepšuje to komunikaci a interakci uživatelů a firmy. Prozatím není jisté, co čínský výrobce na NIO Day 2022 ukáže, ale pravděpodobně se dočkáme nějakého nového modelu.

V minulosti se totiž CEO NIO, William Li vyjádřil, že příští rok uvede NIO na trh zcela speciální model. Nový produkt by měl mít odlišnou podobu proti modelům, které známe z aktuální nabídky NIO. Na čínských sociálních sítích kolují informace o tom, že NIO možná uvede na trh model ET5 se shooting brake.

Příští rok uvedeme na trh zcela speciální model, řekl CEO NIO

Zatím tedy můžeme jen spekulovat. Napište nám do komentářů, co byste vy rádi na NIO Day 2022 viděli.

Zdroj: cnevpost.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky