ElektromobilitaNovinky

Začal odpočet do uvedení nového ES6

Již za pár hodin představí NIO světu nový model ES6. Od modelu si společnost slibuje zejména zvětšení zatím slabého trendu prodejů.

Oficiální odpočet začal na stránkách nio.com a uvedení je tak naplánováno na 24. května 

Akce k uvedení nového modelu ES6 na trh začne 24. května v 19:00 pekingského času a od té doby bude možné také sledovat živý přenos a to přímo na nio.com a nebo na YouTube kanálu NIO

První majitelé modelu ES6 získají 10 letou záruku bez omezení počtu ujetých kilometrů, a také až šest bezplatných výměn baterií za měsíc.

Někteří automobiloví bloggeři na sociální síti Weibo uvedli, že NIO se připravuje na dodávky nového modelu ES6, které by mohly začít ještě na konci zahajovací akce. Tak uvidíme, jak to celé dopadne a my se určitě těšíme!

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky