ElektromobilitaNovinky
Trendy

Společnost NIO v květnu otevřela 10 showroomů a 66 výměnných stanic po celém světě

Společnost NIO otevřela v květnu po celém světě 10 showroomů a 66 stanic pro výměnu baterií.

Pokračují tak ve své dlouhodobé strategii, která se týká dostupnosti nejen výměnných stanic, ale i showroomů po celém světě.

Mezi showroomy NIO patří vlajková loď NIO Houses (NIO domy) a menší NIO Spaces. V prvním jmenovaném NIO nabízí majitelům kromě vystavování a prodeje vozidel i kvalitní životní styl.

Společnost v květnu přidala čtyři nové NIO Houses, které se všechny nacházejí v Číně. K dnešnímu dni je celkový počet NIO Houses po celém světě 118, včetně 114 v Číně a 4 v Evropě.

NIO přidalo v květnu šest NIO Spaces, z nichž všechny se také nacházejí v Číně. K 31. květnu měla NIO po celém světě 269 NIO Spaces, z toho 263 v Číně a 6 v zámoří.

NIO také v květnu přidalo deset nových servisních center, tři v Číně a sedmi v zámoří. To zvyšuje celkový počet zařízení na 299, z toho 257 v Číně a 42 v zámoří.

Kromě výše uvedených nových showroomů a servisních center NIO také rozšiřuje svou síť výměnných stanic a nabíjecích stojanů jak v Číně, tak i v Evropě.

Prodejní čísla elektromobilů sice nejsou nijak převratná, ale byla očekávaná vzhledem k přípravě na prodeje nových modelů, jako je ES6 a ET5 Touring.

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Zdroj
Cnevpost.com

Související příspěvky