NovinkyZajímavosti
Trendy

Společnost Innovusion, poskytovatel LiDAR pro NIO, plánuje zařazení na burzu Nasdaq

Společnost Innovusion plánuje vydat až 21 382 252 akcií a uvést je na burzu Nasdaq.

Čínské společnosti původně neměly povinnost hlásit svým domácím regulátorům kotace v USA, ale po finančním podvodu Luckin Coffee a frašce s uvedením Didi v USA zavedl CSRC na konci roku 2021 nová pravidla, která tento požadavek ukládají.

Společnost Innovusion byla založena v roce 2016 a má výzkumná a vývojová centra v Silicon Valley, Suzhou a Šanghaji a výrobní závody LiDAR v Ningbo a Suzhou.

28. března 2022 NIO dodalo první vozidla ET7, což znamenalo masovou výrobu produktů LiDAR společnosti Innovusion.

Od doby, kdy ET7 začal nést LiDARy Falcon s ultra dlouhým dosahem od Innovusion, byla všechna vozidla NIO na platformě NT 2.0 standardně vybavena LiDARy.

Roční kapacita Innovusion dosáhla více než 300 000 jednotek a bude se s budoucími plány nadále zvyšovat.

Uvidíme, jak se bude této společnosti dařit, ale tato technologie je skvělá, proto by to mohl být úspěšný vstup na americkou burzu.

Více než 15 let pracuji jako Business architekt v bankovním sektoru a díky tomu mám zájem o nové technologie a vše kolem digitalizace. Společnost Nio mě velmi zaujala svým inovativním přístupem, výborným PR a designem svých vozů, což by v budoucnu mohlo znamenat obrovský úspěch na celosvětovém trhu v oblasti elektromobility.

Zdroj
Cnevpost.com

Související příspěvky