Novinky
Trendy

Nio zveřejnila nové personální změny ve svém vedení

Nio zveřejnila nové personální změny ve svém vedení, kdy se do správní rady připojují dva noví členové, nominovaní společností CYVN Holdings, zatímco jeden člen, nominovaný společností Tencent, opustil tuto pozici.

Společnost Nio oznámila nedávné personální změny ve svém vedení, přičemž do správní rady přistoupili dva noví členové jmenovaní vládním fondem CYVN Holdings z Abú Dhabí. Dnešním dnem společnost Nio oznámila jmenování Eddyho Georgese Skafa a Nicholase Paula Collinse do role ředitelů s účinností od 7. února.

Současně s tímto přírůstkem do vedení společnosti Nio byl z pozice člena správní rady s účinností od 7. února odvolán James Gordon Mitchell, senior výkonný viceprezident a strategický ředitel společnosti Tencent.

Zde je bližší pohled na nové členy správní rady, Skafa a Collinse, a jejich profesní zázemí:

Eddy Georges Skaf začal působit jako investiční ředitel ve společnosti CYVN Holdings L.L.C. od května 2023. Od června 2023 je také ředitelem společností Foreight Limited a Forseven Limited, a od července 2023 rovněž ředitelem společnosti CYVN Investments RSC Ltd. V roce 2023 se stal ředitelem společnosti CYVN Investments RSC Ltd., která patří do skupiny CYVN.

Předtím, než přešel do společnosti CYVN Holdings, Skaf působil jako hlavní poradce pro digitální infrastrukturu v Mubadala od srpna 2019 do května 2023 a předtím jako ředitel strategie v Emirates Integrated Telecom Company (du) od srpna 2017 do května 2019.

Skaf získal bakalářský titul v počítačovém a komunikačním inženýrství na Americké univerzitě v Bejrútu v roce 1995 a magisterský titul v obchodní administrativě a manažerských informačních systémech na Bostonské univerzitě v roce 2000.

Nicholas Paul Collins přichází do role generálního ředitele společnosti Forseven Limited od ledna 2024.

Před touto funkcí pracoval Collins od března 2015 do prosince 2023 ve společnosti Jaguar Land Rover na různých pozicích, včetně ředitelství společností Jaguar Land Rover Limited a Jaguar Land Rover Holdings Limited, a jako výkonný ředitel programů pro vozidla ve společnosti Jaguar Land Rover Limited.

Collins začal svou kariéru v automobilovém průmyslu v roce 1993 a má rozsáhlé zkušenosti s globálním vývojem produktů, strategií v oblasti produktů a obchodu, a s vývojem a uvedením vozidel na trh ve společnostech Ford Motor Company a Jaguar Land Rover.

Collins získal magisterský titul v oboru strojního inženýrství na University of Nottingham v roce 1998 a titul MBA na Henley Management College v roce 2004.

Společnost Nio vyjádřila své přivítání Skafa a Collinse v jejich nových rolích ve správní radě a vyjádřila přesvědčení, že jejich odborné znalosti a zkušenosti přispějí k růstu a rozvoji společnosti.

Zdroj
cnevpostl.com

Související příspěvky