Novinky

NIO ET7 získalo ocenění Good Design Awards

Aktuální vlajková loď společnosti NIO, model ET7 získal prestižní cenu za design Good Design Awards.

S ET7 se ocenění dočkala také nabíječka NIO Power DC, která je opravdu krásná a minimalistická. Model ET7 se tak zařadil mezi nejlepší designy roku 2021 co se automobilů týká.

Prestižní soutěž Good Design Awards- pořádá The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistická studia a Metropolitan Arts Press.

Good_Design

NIO si zakládá na hesle „Driven by Design“ a na model ET7 tak mohou být designéři patřičně hrdí. Vzhled modelu ET7 se zrodil díky spolupráci designérských týmů v Mnichově a Šanghaji.

NIO Power DC

Nabíječka NIO Power DC si také vysloužila ocenění právem. Jedná se totiž o nejtenčí nabíječku stejnosměrného proudu (označení DC) na světě. Výkon má až 180 kW a 250 A. Pokud k ní dorazíte s vybitým elektromobilem, dokáže vám ho za pouhých 30 minut nabít z 20 % na 80 %.

 

Zdroj: nio.com

 

Mám rád technologie a nové věci, v minulosti jsem psal články zaměřené na společnost Apple pro velké české magazíny, v posledních pár letech jsem se ale přeorientoval na elektromobily. Pracuji v marketingu se zaměřením na SEO. Na NIO jsem poprvé narazil asi před 2 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie. Dle mého názoru má NIO obrovský potenciál a do konce dekády bude brand společnosti v podvědomí běžných lidí.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Používáte blokování reklamy

Pokud chcete web používat, vypněte si prosím AdBlock nebo jiný blokátor reklamy. Děkujeme.