ElektromobilitaNovinky

NIO a Tencent podepsaly dohodu o strategické spolupráci

Dne 28. listopadu podepsaly společnosti NIO a Tencent dohodu o strategické spolupráci.

Obě strany budou hlouběji spolupracovat v oblasti autonomního řídicího cloudu, inteligentní jízdní mapy, digitální ekologické komunity a dalších odvětví., aby podpořily výzkum a vývoj technologie autonomního řízení společnosti NIO a inovaci uživatelské zkušeností.

Pro autonomní řízení na vysoké úrovni bude Tencent Cloud podporovat rozsáhlé ukládání dat, výpočty a vylepšení modelů potřebných pro autonomní řízení elektromobilů NIO od výzkumu a vývoje až po provoz.

Pokud jde o mapy, společnost Tencent bude poskytovat funkce, jako jsou inteligentní jízdní mapa a cloud mapa automobilů. Společnost Tencent pomůže NIO vybudovat standardní navigaci prostřednictvím systému mapových dat „tři v jednom“. A to v kategoriích „Standardní mapa“, „Mapa na úrovni jízdních pruhů“ a vysoce přesná mapa „Inovativní zážitek“ ze společné jízdy s lidmi a okolními vozidly.

Pokud jde o mapový cloud pro automobily, obě strany vytvoří přizpůsobené cloudové, mapové služby na základě modelu integrace automobilu do prostředí, aby vytvořily personalizované mapové funkce.

Obě strany budou také společně podporovat inovace digitální ekologické komunity NIO.

Source: weibo.com

Související příspěvky