AnalýzyElektromobilitaNovinky

William Li zdůrazňuje, že NIO musí pečlivě spravovat finanční prostředky poskytnuté investory a akcionáři

William Li zdůrazňuje, že společnost Nio musí pečlivě spravovat finanční prostředky poskytnuté investory a akcionáři. Přestože výsledky za rok 2023 nebyly ideální, Li zdůrazňuje potřebu zlepšit organizační schopnosti a efektivitu v různých oblastech.

Li uvádí, že zdroje společnosti jsou omezené a připomíná, že Nio stále čelí ztrátám z investic do výzkumu, vývoje a infrastruktury. Proto je nezbytné neustále zlepšovat finanční výsledky a podporovat udržitelný růst.

“Máme zodpovědnost a povinnost využít každý cent z peněz našich investorů a akcionářů,” říká Li. V nadcházejícím roce 2024 chce společnost Nio vyhnout se neefektivním investicím a zaměřit se na úsporná opatření.

Li věří, že následující dva roky budou klíčovými pro automobilový průmysl, a zdůrazňuje potřebu čelit silnějším konkurentům a komplikovanějšímu veřejnému mínění.

Ve snaze řešit výzvy před nimi, Li stanovuje tři hlavní priority pro rok 2024: investovat do klíčových technologií, zajistit konkurenceschopnost prodejních a servisních kapacit a dodržet plány vývoje devíti klíčových produktů.

Li zdůrazňuje, že systematické schopnosti společnosti Nio jsou stále nedostatečné a v roce 2024 je nutné zlepšit je co nejvíce. Podle něj je v oblasti chytrých elektrických vozidel každý procento v systematické schopnosti klíčové pro úspěch na trhu.

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Zdroj
cnevpost.com

Související příspěvky