Novinky

Vozidlo značky NIO zabilo při testovací jízdě člověka. Další je zraněn

Podle čínských médií vozidlo náhle zrychlilo a narazilo do chodníku poblíž Grand Gateway v šanghajské čtvrti Xuhui, kde byli v té době bohužel lidé. Jeden člověk zemřel a další byli zraněni.

Dopravní nehoda vozidla NIO v centru Šanghaje vedla k úmrtí jedné osoby a vyvolala mnoho diskusí. Nehoda se stala večer, kolem 20h a vozidlo bylo určené k testování.

Oběťmi je matka a její syn, přičemž matka zemřela a syn byl vážně zraněn. Řidič byl kontrolován policií a příčina nehody je předmětem dalšího vyšetřování.

Vozidlo patřilo společnosti NIO Space v Grand Gateway a zaměstnanci autosalonu při rozhovoru uvedli, že v tuto chvíli nemohou poskytnout žádné informace.

Zdroj: cnevpost.com

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky