ElektromobilitaNovinky

V Berlíně se již brzy otevře první NIO House

Na sociální síti Twitter se objevila zajímavá informace přímo od zaměstnance z Německa. První NIO House v Německu bude otevřen již brzy a nacházet se bude v Berlíně. 

NIO House se bude nacházet konkrétně u Zoo Palast Berlin a u nejbližší stanice metra Zoologická zahrada. Součástí NIO Housu bude kavárna, zasedací místnosti, dětský koutek a samozřejmě možnost vyzkoušet si elektromobily a případně si je i zakoupit.

NIO House

Co je NIO House?

NIO house je nový koncepční obchod a místo, kde se mohou setkávat aktuální majitelé vozů NIO a ti, kteří koupení tohoto elektromobilu teprve zamýšlejí. Na místě se dozví všechny podstatné informace a od NIO je to velice zajímavý krok minimálně v tom, že se zde buduje určitá komunita lidí kteří používají stejný produkt a sdílí se zde uživatelská zkušenost. Uživatelé či budoucí zájemci se tak mohu seznámit s hodnotami značky a celkově kulturou brandu.

Koncept obchodů je pojat revolučně a když si jeden člen rodiny vybírá vůz, tak zbytek rodiny se může zabavit jinak – například si dá kávu, přečte si v klidu knihu v místnosti pro to určené a nebo dá děti do dětského koutku. NIO Housů je aktuálně 48 po celém světě a jeden dokonce v Norsku, v Oslu, což je první NIO House v Evropě.

Mám rád technologie, videohry a v minulosti jsem psal příspěvky zaměřené na mobilní technologie a společnost Apple pro významné české magazíny. Telefony a Apple mě pořád baví ale trochu jsem se přeorientoval i na elektromobily. Pracuji v marketingu, na značku NIO jsem poprvé narazil asi před 3 lety a od té doby pravidelně přikupuji akcie.

Související příspěvky