ElektromobilitaNovinky

NIO oznamuje partnerství s Formula Student Germany

Formula Student je studentská soutěž v konstrukci závodních monopostů. Univerzitní týmy z celého světa navrhují, konstruují a testují závodní vozy formulového typu a později s nimi závodí na prestižních závodních okruzích po celém světě. Cílem je navrhnout a postavit reálný závodní monopost pro studentského jezdce.

Výrobce elektromobilů NIO ve středu oznámil partnerství s Formula Student Germany, které se bude konat 15. až 21. srpna na slavném okruhu Hockenheimring. Hockenheimring můžete znát například ze závodů Formule 1.

Ralph Kranz, generální ředitel NIO Germany, řekl: „NIO dlouhodobě podporuje rozvoj čínských vysokoškolských studentů a jsme velmi potěšeni, že letos můžeme v této cestě pokračovat v Německu. “ Podobně jako čínská formule pro vysokoškoláky, je německá Formule Student soutěž v designu závodních formulí pro vysokoškoláky z celého světa. Studenti musí každý rok samostatně navrhnout, vyrobit a otestovat závodní vůz formule.

 

Zdroj: twitter.com

Jmenuju se Dan a už 10 let pracuju v IT jako konzultant, UX designer a projektový manažer na volné noze. Na NIO jsem poprvé narazil v roce 2019 náhodou u brokera etoro a první nákup akcií pak přišel v roce 2020. Věřím že v budoucnosti na benzínkách nebudeme tankovat, ale swappovat baterie.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Používáte blokování reklamy

Pokud chcete web používat, vypněte si prosím AdBlock nebo jiný blokátor reklamy. Děkujeme.